مقالات

آردواز درب حیاط

آردواز درب حیاط

آردواز درب حیاط چیست؟

 

شیروانی برای درب ها

برخی از افراد ترجیح می دهند تا از انواع شیروانی ها برای درب حیاط و منزل خود استفاده کند این امر فواید زیادی را برای آن ها خواهد داشت زمامی که شما از انواع شیروانی ها برای درب حیاط خود استفاده می کنید بستری مناسب برای استقرار در این محل را فراهم خواهد کرد.

همانطور که می دانید برای ورود به همه منازل ابتدا باید زنگ درب را به صدا در بیاورید و در حال حاضر شما می توانید نمونه های پیشرفته تر از این زنگ ها را مشاهده کنید قرار گرفتن شیروانی در این محل باعث می شود.

تا از نفوذ برف و باران به درون این آیفون ها جلوگیری شود و هیچ گونه خرابی و اختلال در آنها رخ ندهد به همین دلیل استفاده از سقف های شیروانی در درب‌حیاط گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

از طرف دیگری شیروانی ها می‌توانند از تابش مستقیم نور خورشید به درب منزل شما جلوگیری کند و سبب به نگهداری و حفظ آنها در مدت زمان طولانی تری شود زیرا تابش مستقیم نور خورشید به وسایل سبب تغییر رنگ آنها خواهد شد با توجه به موارد گفته شده استفاده از انواع شیروانی در درب حیاط و گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

رایکا_بام

 

اردواز درب حیاط

در حال حاضر از انواع آردواز ها نیز برای ایجاد شیروانی در درب حیاطی استفاده می‌شود این اردواز ها از مقاومت بالایی برخوردار هستند و در مدت زمان طولانی خاصیت و حالت اولیه خود را حفظ کرده و نمونه مناسب برای این کار خواهند بود.

شما می توانید این آردواز ها را در طرح‌ها و متراژهای مختلف تهیه کرده و برای سر درب خود استفاده کنید آردواز ها از هزینه‌های بالایی برخوردار نیستند و این هزینه ها با توجه به متراژ و طرح مورد نظر شما متفاوت می باشد.

برای مثال نمونه های زیباتر و شیک تر آردواز ها از هزینه‌های بیشتری برخوردار هستند شما می‌توانید برای سر درب بالکن ها و تراس های خود نیز از انواع آردواز ها استفاده کنید آردواز ها در برابر سرما و گرما موجب مقاوم هستند و می تواند از نفوذ برف و باران به درون آیفون ها نیز جلوگیری کنند.

همچنین با فراهم کردن بستری مناسب امکان استقرار بیشتر در این محل ها را به وجود می آورند و در هنگام فصل تابستان سایه بانی مناسب برای سر درب منزل شما خواهند بود.

آردواز ها و سایبان

در حال حاضر از انواع اردواز به عنوان سایه بان نیز استفاده می شود برای مثال در بسیاری از رستوران‌ها و کافه‌های که در محوطه باز قرار دارند شما می توانید استفاده از انواع آردواز ها را مشاهده کنید از ان جا که طراحی و کیفیت این مواد بسیار خوب و مورد پسند می باشند استفاده از آنها روز به روز در حال گسترش می باشد .

این مواد نه تنها در کشور ما بلکه در سایر نقاط جهان است که کاربردهای زیادی دارد در حال حاضر در پارک ها و بوستان ها نیز از انواع اردواز ها به عنوان سایه بان استفاده می شود مقاومت بالای این مواد و عمر طولانی آن استفاده از آن ها را گسترش داده است.

به همین دلیل تولید این محصولات هم افزایش یافته است و در حال حاضر شرکت های زیادی در زمینه تولید آردواز فعالیت می کند و شمل می توانید با توجه به از سلیق و نیاز خود انواع مختلفی از اردواز ها را برای سر درب ها سایه بان ها و شیروانی های خود استفاده کنید.

آردواز-درب-حیاط

 

هزینه‌های آردواز

هزینه‌های آردواز با توجه به آلیاژهای به کار رفته در آن متفاوت می باشد برای مثال این که شما از چه نوع آردوازی استفاده کنید در این هزینه ها موثر خواهد بود شما می توانید این اردواز های را در نمونه های فلزی و سیمانی مشاهده کنید که با توجه به این موضوع نمونه های فلزی آن از هزینه‌های بالاتری برخوردار خواهد بود استفاده از نمونه های سیمانی آردواز را در بسیاری از منازل و بوستان ها نیز به چشم می خورد طرح ها و کاربردهای اردواز از هم متفاوت می باشد.

برای مثال در اکثر بوستان‌ها و پارک‌های از دروازه‌های فلزی استفاده می شود همچنین طراحی و نقش های موجود در این آردواز ها با توجه به جنس آن متفاوت خواهد بود.

برای مثال می توانید نمونه های فلزی آردواز ها را در طرح های بیشتری مشاهده کنید متراژ مورد نظر شما در هزینه های ارائه شده تاثیرگذار باشد و هرچه آردواز بیشتری را سفارش دهید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

رایکابام

گروه تولیدی رایکابام با هدف تولید محصولاتی که منجر به صرفه جویی اقتصادی در رقابت با محصولات وارداتی میشود،تاسیس گردیده است . رایکابام با بهره گیری از تکنو لوژی پیشرفته و مرغوب تریت متریال،در حال توسعه محصولات خود است.هدف از تولیدات این محصولات توسعه و بهبود پوشش های سقفی در جهت افزایش ارزش املاک مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره ی رایگان و استعلام لیست قیمت تایل های رایکا بام لطفا شماره تلفن خود را ثبت کنید
جهت درخواست عاملیت فروش محصولات رایکا بام لطفا شماره تلفن خود را وارد نمایید.