مقالات

سقف شینگل

 

سقف شینگل

امروزه یکی از پرکاربردترین نوع سقف های شیروانی سقف شیروانی شینگل می باشد که استفاده از این سقف شینگل در سراسر جهان به چشم می‌خورد شما می توانید این سقف ها را در طرح ها و رنگ های مختلف مشاهده کنید . این نوع سقف ها معمولا از مقاومت بالایی برخوردار است و پوششی مناسب برای سقف های شیروانی شما خواهند بود .

در حال حاضر شرکت های زیادی در زمینه تولید انواع شینگل فعالیت می کنند که هرکدام ویژگی ها و کیفیت مخصوص به خود را دارند توجه به کیفیت و مرغوبیت این سقف  از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا شما می توانید نمونه های بی کیفیت آن را نیز در بازار پیدا کنید که استفاده از آن ها آسیب های زیادی را برای شما در پی خواهد داشت.

شینگل-آجری

 

اما استفاده از نمونه های مرغوب سقف شینگل می تواند پوششی مناسب برای سقف شما باشد این پوشش ها از مقاومت بالایی برخوردار هستند و می‌توانند برای سالیان طولانی حالت خود را حفظ کرده و گزینه مناسبی برای انواع سقف شیروانی باشند همچنین این سقف از محدودیت آب و هوایی نیز برخوردار نیستند و شما می توانید در هر محله با هر نوع آب و هوایی از این سقف ها استفاده کنید شما می توانید طرح این شینگل ها را با توجه به نیازمندی سقف و سلیقه خود استفاده کنید که در ادامه برخی از آنها را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

شینگل آجری

یکی از پرکاربردترین نوع سقف های شینگل نمونه آجری آن می باشد که شما می توانید این طرح را در سه رنگ آجری طوسی و مشکی به کار ببرید استفاده از شینگل آجری در هر منطقه با هر آب و هوای دیده می شود زیرا این نوع سقف ها معمولا از مقاومت بالایی برخوردار هستند و در برابر سرما و گرما مقاوم خواهند بود.

ساختار این نوع سقف ها شینگل به گونه‌ای است که اجازه نفوذ هیچ گونه آبی در آن وجود ندارد به همین دلیل سقف شما برای سالیان طولانی به حالت اول خود باقی خواهد ماند این مدل از سقف ها به گونه ای ساخته می شوند که در صورت بارش برف و باران هیچ گونه رطوبت ای به داخل از منزل شما نفوذ نکرده و به سرعت از سقف خارج شود.

شما می توانید این نوع از سقف ها را در شرکت های فعال این متریال تهیه کنید معمولا شینگل ها هزینه های بالایی را برای شما در بر نخواهد داشت اما نوع شینگل استفاده شده می تواند تغییری در قیمت برای شما ایجاد کند در حال حاضر برای ساخت برخی از دیوارهای مصنوعی نیز از سقف های شینگل آجری استفاده می شود.

 

شینگل لانه زنبوری

یکی دیگر از طرح های پوشش سقف شیروانی شینگل لانه زنبوری می باشد که استفاده از این نوع پوشش در بسیاری از ویلاها و آپارتمان ها به چشم می خورد این نوع پوشش شینگل از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است و در برابر عوامل محیطی نفوذ ناپذیر می باشد شما می توانید با استفاده از این نوع سقف پوششی مناسب برای سقف های شیروانی خود تهیه کنید که برای سالیان طولانی بتواند مورد استفاده شما قرار بگیرد.

شینگل-لانه-زنبوری

 

این نوع سقف ها معمولاً به شکل لانه‌های زنبور و یا موم عسل می باشد به همین دلیل نام لانه زنبوری را بر روی آن نهاده‌اند شما می توانید این نوع از سقف های شینگل را در رنگ‌های قهوه‌ای آجری و خاکستری مشاهده کنید معمولا این نوع از سقف ها در همین سه رنگ قابل سفارش می باشد اما امکان وجود رنگ های دیگری از آن نیز خواهد بود.

اگر به دنبال پوششی مناسب برای سقف شیروانی خود می باشید استفاده از شینگل لانه زنبوری گزینه مناسبی برای شما خواهد بود زیرا این پوشش از زیبایی و جذابیت بالایی نیز برخوردار می باشد و ظاهری شیک و مدرن را به سقف شما هدیه خواهد کرد.

 

شینگل نامنظم

یکی دیگر از طرح‌های پوشش شینگل نمونه نامنظم آن می باشد این نوع شینگل تنها در دو رنگ طوسی و مشکی قابل سفارش می باشد اما استفاده از آنها در سراسر جهان بسیار گسترده می باشد این نوع از سقف های شینگل معمولاً مقاومت بیشتری نسبت به دو نوع نام برده شده دارند و می‌توانند برای سالیان طولانی حالت اولیه خود را حفظ کنند.

شینگل-نامنظم

 

در حال حاضر در بسیاری از ویلاها و پارتمان از این مدل شینگل استفاده می‌شود با توجه به افزایش مقاومت این نوع شینگل ها قیمت آنها نیز افزایش خواهد یافت شما می توانید این مدل از پوشش را در شرکت‌های فعال شینگل مشاهده کرده و تهیه نمایید در اکثر مواقع نسبی انواع شینگل ها نیز توسط افراد کارشناس در همان شرکت قابل انجام خواهد بود

رایکابام

گروه تولیدی رایکابام با هدف تولید محصولاتی که منجر به صرفه جویی اقتصادی در رقابت با محصولات وارداتی میشود،تاسیس گردیده است . رایکابام با بهره گیری از تکنو لوژی پیشرفته و مرغوب تریت متریال،در حال توسعه محصولات خود است.هدف از تولیدات این محصولات توسعه و بهبود پوشش های سقفی در جهت افزایش ارزش املاک مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره ی رایگان و استعلام لیست قیمت تایل های رایکا بام لطفا شماره تلفن خود را ثبت کنید
جهت درخواست عاملیت فروش محصولات رایکا بام لطفا شماره تلفن خود را وارد نمایید.