متریال ویلا

فروش ورق سنگریزه ای

بهترین قیمت فروش ورق سنگریزه رایکابام

امروزه استفاده از ورق سنگریزه ای یا تایل سنگریزه ای؛ در سقف شیبدار به دلیل تنوع و کیفیت بالا در ساخت و اجرای ویلا و سقف شیبدار بسیار مرسوم شده است، انواع مختلفی از ورق ها و تایل ها برای اجرای سقف شیبدار وجود دارد که هر یک دارای مزایا و بعضا معایبی هم هستند.

تایل سنگریزه ای در سقف ویلا
ورق های سنگریزه ای محبوب؛ در اجرای سقف شیروانی

یکی از بهترین و پر طرفدارترین ورق های مورد کاربرد برای اجرای سقف شیروانی و یا سقف شیبدار ورق سنگریزه ای است که به نام تایل سنگریزه ای؛ نیز شناخته می شود. تایل سقف شیبدار سنگریزه ای به دلیل زیبایی منحصر به فرد و مقاومت فوق العاده بالایی که دارد محبوبیت زیادی دارد. این نوع ورق را می توان در اجرای انواع سقف شیبدار و در میزان شیب متفاوت به راحتی مورد استفاده قرار داد.

فروش ورق سنگریزه به دلیل مقاومت و ساختار زیبای این نوع ورق نیز بسیار بالا است، یکی از دلایل فروش ورق سنگیزه ای در حجم بالا استفاده از آلیاژ آلوزینک در ساختار اصلی این نوع ورق است. در واقع آلوزینک باعث شده تا ورق سنگریزه به خوبی در برابر انواع شرایط آب و هوایی، باران، آلاینده ها و باد و گرما مقاوم شود و در برابر فرسودگی و خوردگی و یا زنگ زدگی نیز از مقاومت بی نظیری برخوردار شود.

یکی دیگر از دلایل حجم بالای فروش ورق سنگریزه “وزن بسیار سبک” این ورق می باشد که این باعث شده نه تنها حمل و نقل ورق ساده باشد بلکه به راحتی بتوان در هر ارتفاع و شیبی آن را کار کرد.

ورق طرح سنگریزه ای پوشش سقف شیبدار دارای یک لایه ریزین و یک لایه سنگریزه طبیعی است و یک لایه پوششی ریزین اکریلیک است. استفاده از این سنگریزه ها در ساختار ورق باعث شهرت این نوع ورق به ورق سنگریزه ای یا طرح سنگریزه ای شده است. ریزین نیز نه تنها شفافیت و رنگ ورق را بیشتر نشان می ددهد بلکه باعث مقاومت ورق سنگریزه در برا اشعه نور خورشید می شود.

ساختار ورق سنگریزه ای
ساختار بسیار مناسبی ، طول عمر بنا، سقف و میزان هزینه تعمیر پایین

ساختار تایل یا ورق سنگریزه ای چگونه است؟

بصور کلی یک ورق سنگریزه به دلیل ساختار بسیار مناسبی که دارد طول عمر بنا، سقف و میزان هزینه تعمیر و نگهداری را به شکل چشمگیری کاهش می دهد و این نیز یکی دیگر از دلایل فروش ورق سنگریزه در مقیاس زیادی شده است.

 • آلیاژ اصلی به کار رفته در ساخت ورق سنگریزه از جنس گالوالوم
 • لایه آلیاژ آلوزینک
 • استفاده از پوشش پلیمری
 • استفاده از چسب های مقاوم و مخصوص برای استحکام
 • استفاده از پوشش سنگریزه ای طبیعی گرانولی
 • ریزین اکرلیک

مشخصات ورق سنگریزه ای پوشش سقف شیبدار

تایل سنگریزه که به نوعی همان ساختار کشی مانند را بر روی بام جلوه می دهد ویژگی های فوق العاده ای دارد که باعث شده تمایز زیادی بین این ورق با سایر ورق پوشش سقف شیبدار و فروش ورق سنگریزه با حجم زیاد شده است.

مشخصات ورق سنگریزه ای
جنس این ورق ترکیبی از روی و آلومینیوم میباشد

ورق گالوانوم به کار رفته در ساخت این ورق نوعی ورق ترکیبی روی و آلومینیوم می باشد که با یک حرارت بسیار بالا ترکیب شده و با نام گالوانوم شناخته می شود. این ساختار به زنگ زدن، خوردگی، فرسودگی، در برابر فشار و عایق بندی بسیار موثر است. به دلیل همین ساختار است که ورق سنگریزه را به عنوان بهترین نوع ورق خانواده ورق های فولادی سقف شیبدار می شناسند.

هر چند یکی از دلایل افزایش فروش ورق سنگریزه را می توان وزن سبک این نوع ورق دانست اما نباید این موضوع را با کیفیت ورق اشتباه گرفت. زیرا علی رغم داشتن وزن کم اما تایل سنگریزه ای دارای مقاومت و سرسختی بسیار بالایی است و به راحتی برای سال های سال می تواند کار پوشش سقف شیروانی را به خوبی و بدون تغییر ساختار و شکل ظاهری انجام دهد.

نصب آسان تایل سنگریزه ای
نصب این نوع پوشش سقف شیبدار بر روی هر نوع زیر سازی و یا سازه فلزی

از عوامل دگیر موفقیت فروش ورق سنگریزه ای امکان نصب این نوع پوشش سقف شیبدار بر روی هر نوع زیر سازی و یا سازه فلزی، چوبی و یا حتی سازه های دیگر می باشد. به همراه ورق دکرا می توان ورق سنگریزه را دارای خاصیت هشت لایه بودن دانست که این موضع کار عایق بندی و زیر سازی بام را بسیار ساده تر می کند.

هر چند چسب های مخصوصی برای پر کردن شکافت های احتمالی در حین اجرای کار در زمان فروش ورق سنگریزه به خریدار پیشنهاد می شود اما باید در نظر گرفت که بافت منسجم و ساختار یکپارچه این نوع ورق معمولا انقدر با کیفیت است که به خودی خود با ایجاد یک همپوشانی بسیار عالی اجازه عبور قطره ای آب و یا باد را نمی دهد.

ویژگی های ورق های سنگریزه ای

بصورت کلی وزن تقریبی هر ورق طرح سنگریزه ای حدود 3 کیلوگرم است. این ورق ها طول 1265 میلی متری و عرض 370 میلی متری دارند و 2.14 متر مربع پوشش این تایل در هر متر مربع می باشد. ضمن اینکه ورق سنگریزه دارای همپوشانی 1335 میلی متری است که در نوع خود بسیار عالی است. هر چند در زمان فروش ورق سنگریزه ممکن است اندازه های متفاوتی از این نوع ورق به شما پیشنهاد شود که این به دلیل تنوع معیارهای تولید کننده می باشد.

تنوع ورق تایل سنگریزه ای
ورق سنگریزه کلاسیک، ورق سنگریزه مدل پیانو شینگل، ورق سنگریزه ای طرح نوین

نکته دیگری که در فروش ورق سنگریزه ممکن است باعث سردرگمی شما شود تنوع این نوع ورق است. ورق طرح سنگریزه و یا تایل سنگریزه ای دارای تنوع مدل زیادی است که نوع ورق سنگریزه کلاسیک، ورق سنگریزه مدل پیانو شینگل، ورق سنگریزه ای طرح نوین و غیره از این دست هستند.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد ورق سقف شیبدار سنگریزه ای تنوع رنگ، ثبات در رنگ و عدم تغییر رنگ در طول زمان می باشد. این ورق را می توانید در انواع سقف شیبدار استفاده کنید و متراژ آن و نوع طراحی سقف شیبدار در این موضوع هیچ تفاوتی ایجاد نمی کند.

قدرت و ویژگی های ورق سنگریزه ای
عایق بسیار خوبی در برابر حرارت، رطوبت و اتش سوزی

ورق تایل سنگریزه ای را می توان در سرعت بسیار بالا اجرا کرد. این نوع ورق عایق بسیار خوبی در برابر حرارت، رطوبت و اتش سوزی است و در زمان یخبندان و یا بارش برف به راحتی باعث آب شدن و پایین امدن برف و یخ می شود.

از دیگر ویژگی های ورق سنگریزه ای سقف شیروانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه مقرون به صرفه
 • مدت زمان اجرای بسیار کم
 • مقاومت در برابر زنگ زدگی
 • مقاومت در برابر فشار و ضربات معمول
 • مقاومت بالا در برابر آتش و حرارت
 • وزن بسیار مناسب و پایین
 • قابلیت اجرا در انواع شرایط آب و هوایی
 • قابلیت اجرا به عنوان نما، سقف ویلا، سقف ساختمان، سقف تراس، سقف آلاچیق و کلبه و حتی سقف کارخانه ها و سوله های بزرگ
 • دارای همپوشانی بسیار قوی
 • مقاومت بالا در برابر باران های اسیدی
 • عایق صوتی فوق العاده

اجرا و فروش انواع ورق های سنگریزه ای تولیدی رایکابام

گروه صنعتی بام تایل یکی از پیشرو ترین شرکت ها در تامین و فروش ورق سنگریزه در مدل ها و طرح ها و رنگ های متنوع می باشد. این گروه صنعتی با در اختیار داشتن دانش فنی و علم روز و همچنین بهترین نیروی اجرای با جدیدترین تکنولوژی های اجرایی اماده فروش انواع تایل یا ورق سنگریزه ای؛ اجرای تضمین شده سقف شیبدار با ورق سنگریزه ای در تمامی مناطق ایران می باشد.

رایکابام

گروه تولیدی رایکابام با هدف تولید محصولاتی که منجر به صرفه جویی اقتصادی در رقابت با محصولات وارداتی میشود،تاسیس گردیده است . رایکابام با بهره گیری از تکنو لوژی پیشرفته و مرغوب تریت متریال،در حال توسعه محصولات خود است.هدف از تولیدات این محصولات توسعه و بهبود پوشش های سقفی در جهت افزایش ارزش املاک مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.